O nas

Dynamiczny i innowacyjny zespół

O NAS

O NAS

Firma Kon-TEC już od pięciu lat swojej obecności na rynku dostarczyła już ponad 1000 klientów rozwiązania w zakresie magazynowania energii. Specjalizujemy się w akumulatorach litowo-jonowych, przede wszystkim tych opartych na ogniwach LiFePO4. Nasze produkty charakteryzuje niezawodność, wysoka jakość i długa żywotność istotnie wyróżniająca nas na tle krajowej konkurencji. Dzięki własnemu serwisowi oraz laboratorium badawczo-rozwojowemu jesteśmy w stanie zapewnić pełny serwis obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej, szybko identyfikując przyczyny ewentualnych niezgodności działania naszych urządzeń. Dodatkowo, zapewniamy, że podawane przez nas parametry dotyczące żywotności pochodzą z naszych danych laboratoryjnych, a nie są tylko informacją przekazywaną przez producenta – jak zdarza się u niektórych dostawców.

Jeżeli szukacie Państwo rozwiązań w zakresie magazynowania energii, które będą niezawodne i mogą służyć Państwu przez lata – zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz rozpoczęcia współpracy!

5 lat
na rynku

Dzięki naszemu doświadczeniu tworzymy dla Państwa produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się żywotnością niedostępną u innych dostawców na krajowym rynku.

Własny
serwis

W odróżnieniu od wielu producentów i dostawców, zapewniamy Państwu pełne wsparcie serwisowe – zarówno gwarancyjne, jak również pogwarancyjne.

Wysoka jakość produktów

Jako jeden z niewielu producentów w kraju oferujemy akumulatory LiFePO4 o żywotności sięgającej nawet 3000 cykli.

Laboratorium badawczo-rozwojowe

Prowadzimy własne laboratorium badawczo-rozwojowe, pozwalające na testowanie oferowanych przez nas produktów.

Ponad 1000
zadowolonych klientów

W ciągu pięciu lat obecności na rynku dostarczyliśmy nasze produkty już do ponad 1000 zadowolonych klientów.

Własny serwis

W odróżnieniu od wielu producentów i dostawców, zapewniamy Państwu pełne wsparcie serwisowe – zarówno gwarancyjne, jak również pogwarancyjne. Możecie Państwo kontaktować się z naszymi serwisantami zarówno w kwestiach dotyczących użytkowania naszych akumulatorów, jak również ewentualnych problemów związanych z ich eksploatacją. W przypadku jakichkolwiek niezgodności działania sprzedawanych przez nas produktów, naprawiamy je dla Państwa lub jeśli jest to niemożliwe – wymieniamy produkty na nowe.

Wysoka jakość produktów

Jako jeden z niewielu producentów w kraju oferujemy akumulatory LiFePO4 o żywotności sięgającej nawet 3000 cykli. Oznacza to, że będziecie Państwo z satysfakcją użytkować nasze produkty nawet przez kilkanaście lat od momentu zakupu. Staramy się projektować nasze akumulatory tak żeby były niezawodne i odporne na czynniki zewnętrzne. Wprowadzamy do nich kolejne usprawnienia i innowacje – takie jak np. możliwość komunikacji za pomocą modułu Bluetooth pozwalająca na łatwy i szybki dostęp do danych eksploatacyjnych akumulatora.

Laboratorium badawczo-rozwojowe

Prowadzimy własne laboratorium badawczo-rozwojowe, pozwalające na testowanie oferowanych przez nas produktów zanim jeszcze trafią one do naszych klientów. Dlatego też mamy pewność, że podawane przez nas informacje dotyczące rzeczywistej żywotności naszych akumulatorów są zgodne z prawdą i nie są jedynie kopią informacji podawanej przez producenta – jak bywa u niektórych dostawców. Laboratorium pozwala również na szybką diagnostykę jakichkolwiek niezgodności działania sprzedawanych przez nas urządzeń, a tym samym umożliwia efektywne prowadzenie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Ponad 1000 zadowolonych klientów

W ciągu pięciu lat obecności na rynku dostarczyliśmy nasze produkty już do ponad 1000 zadowolonych klientów. W tym okresie praktycznie nie zdarzyły się żadne reklamacje związane z ukrytymi wadami akumulatorów lub ich niewłaściwym działaniem. Nasi klienci już od wielu lat użytkują nasze akumulatory w wielu obszarach – łodzie i jachty, campery, samochody o zabudowie specjalistycznej oraz wiele innych. Bardzo często klienci wracają do nas realizując kolejne inwestycje – to świadczy o zaufaniu i zadowoleniu z dotychczas użytkowanych produktów. Satysfakcja naszych klientów jest naszą inspiracją do ciągłego rozwoju i ulepszania oferowanych przez nas akumulatorów i osprzętu do nich.

Jacht, kamper, budynek, wysoko-wydajne i trwałe akumulatory.

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ UE

KoNTAKT