Czas na zwrot lub reklamacje

Zwrot po zakupie: Mogą Państwo odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny.

Reklamacja / zgłoszenie serwisowe: Baterie, ładowarki oraz stabilizatory, firmy Kon-TEC wprowadzone do obrotu na terenie Polski objęte są 24 miesięczną gwarancją licząc od daty zakupu.

Dokumenty

Podstawowym dokumentem jest paragon lub faktura, które są dowodem zakupu.
Do dokumentu zakupu należy dołączyć protokół zwrotu lub reklamacji. Prosimy pobrać odpowiedni. Następnie wydrukować, wypełnić oraz opatrzyć czytelnym podpisem.

Protokół zwrotu towaru Pobierz PDF  /  Pobierz Word (docx)
Protokół reklamacji Pobierz PDF  /  Pobierz Word (docx)

Paragon lub fakturę wraz z wypełnionym protokołem proszę dołączyć do zwracanego towaru. Prosimy pamiętać, że bez tych dokumentów nie możemy przystąpić do rozpatrzenia zwrotu

Przesłanie towarów

Towar odsyłają Państwo na swój koszt. Po zaakceptowaniu odstąpienia od umowy, zwracamy Państwu koszt najtańszego sposobu dostawy towaru, jaki jest dostępny w naszym sklepie.


ADRES WYSYŁKI:
Kon-TEC
Kraczkowa 1647,
37-124 Kraczkowa
Polska

Czas rozpatrywania

Rozpatrzenie gwarancji nastąpi w terminie nie dłuższym, niż 30 dni roboczych od otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego. Zwrot środków, naprawa lub wymiana towaru zostanie rozpatrzona w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru.

Zgłoszenia serwisowe

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie Unii Europejskiej wykonywane są wyłącznie przez serwis Kon-TEC. W przypadku stwierdzenia wady prosimy o przesłanie produktu wraz z niezbędnymi dokumentami (patrz Warunki Gwarancji) lub przekazać do punktu sprzedaży (na koszt i ryzyko odbiorcy).

ADRES WYSYŁKI:
Kon-TEC
Kraczkowa 1647,
37-124 Kraczkowa
Polska

INFORMACJE O NAPRAWACH:
email: info@kon-tec.eu

Jacht, kamper, budynek, wysoko-wydajne i trwałe akumulatory.

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ UE

KontaKt